Mikser brumi 10 litra 2000Watt Stand mixer DSP KM3059

21,190 L

Ka stok

KODI: d2324822 Kategori: ,

MIKSER BRUMI 2000WATT

Mikser brumi profesional me kapacitet te madh mbajtes te enes deri ne 10 litra dhe fuqi te larte prej 2000watt.

Perzieni brumin per te bere vete bukes apo brumin per embelsira.

I pajisur me mbulese transparente ne pjesen e siperme te enes per te mbrojtur nga sperkatjet.

Perzierje uniforme dhe e fuqishme fale kokave rezistente prej metali.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 2000 W
  • Motor i fuqishem 8840
  • Tas perzierjeje çeliku inox 10L
  • Mbulesa transparente
  • Ingranazh plastik-metal
  • Treguesi me drite LED
  • Kembe qe nuk rreshqasin

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mikser

Be the first to review “Mikser brumi 10 litra 2000Watt Stand mixer DSP KM3059”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser brumi profesional online ne dyqan taxi

Mikser brumi 10 litra 2000Watt Stand mixer DSP KM3059