Mikroskop stereo trinocular RELIFE RL-M3T-B1

42,500 L

Ka stok

KODI: H-9876998 KATEGORIA:

MIKROSKOP STEREO TRINOCULAR

Mikroskop stereo Relife RL M3T-B1 trinocular me definicion te larte me nje raport te larte te brendshem dhe nje kamer HDMI me definicion te larte.

Dizajn elegant dhe inovativ me lente te veshur HD perimazhe te qarta.

Ky mikroskop do t’ju ndihmoje ne bashkimin e kontakteve te vogla, riparimin e kabllove, kerkimin e defekteve dhe gervishtjeve ne bizhuteri.

Mund te perdoret per qellime edukative ne shkolla ne fushen e botanikes, entomologjise, biologjise.

E pajisur me nderfaqe 0.5ctv, shikim me te gjere dhe distance pune me te gjate. I pershtatshem per pllaka qarku, komponente elektronike, mirembajtje te celularit etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Mikroskop

Ngjyra

,

Be the first to review “Mikroskop stereo trinocular RELIFE RL-M3T-B1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikroskop stereo trinocular shitje online ne dyqan taxi

Mikroskop stereo trinocular RELIFE RL-M3T-B1