Mikrofon per te kenduar folur | QQ MSN SKYPE

990 L2,000 L (-51%)

Ka stok

KODI: mikrofon-me-dizajn-te-vecante Kategori: ,

MIKROFON ME DIZAJN TE VECANTE

Mikrofon me cilësi të lartë, i lehtë për tu përdorur. Dizajn i veçantë për të biseduar mbi QQ, MSN ose SKYPE.

Eshte gjithashtu perfekte për regjistrimin e zërit. Pllaka stereo 3.5 mm përshtatet për pothuajse të gjitha llojet e PC-ve. Plug and Play, nuk ka nevojë për ingranazhe shtesë. S

Punon me një kompjuter portativ. Nuk punon me celularë, tableta ose MAC Book më të fundit, dhe pajisje të tjera 4 sektori, plug 3.5 mm.mikrofon cilesor

Paketimi:

1 x Mikrofon Rerii.

1 x Mbështetëse Mikrofoni e rregullueshme


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mikrofon per te kenduar folur | QQ MSN SKYPE”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon me dizajn te vecante

Mikrofon per te kenduar folur | QQ MSN SKYPE

990 L2,000 L (-51%)

Shto ne Shporte