Mecool Smart Tv Box Android 10 | 4K HDR

11,500 L12,500 L

Android TV Box Mecool  permban teknologjine me te fundit 4K HDR dhe perpunimin me shpejtesi te larte te pamjeve.  Vjen ne opsionin e memories 4/32GB dhe  4/64GB.

32GB64GB
Pastro
KODI: i-2120727 Kategori: ,

MECOOL SMART TV BOX ANDROID 10 | 4K HDR

Mecool Tv Box eshte nje media player me Android 10.0 i pajisur me telekomande per kontrollin e Google Assistant.

Ka te integruar Chromecast me Google TV, Google Assistant ,video 4k HDR per Prime Video, Youtube etj.

Gjithashtu suporton transmetimin Netflix 4K.

Nje tjeter risi e ketij Android Tv Box eshte se mundeson thirrje video nga Google ne televizorin tuaj.

Thirrje video me lehtesi me miqte dhe familjen permes Google Duo ne ekranin me te madh ne shtepine tuaj, duke u lidhur me personat tuaj sikur jeni ne te njejten dhome.

Shijoni versionin me te fundit te Android TV 10.0 perfekt per argetim ne shtepi, perdorim biznesi dhe me shume.

Mecool KM6 do t’u jape nje pervoje me te mire te transmetimit me shpejtesi me te larte dhe performance te permiresuar ne krahasim me versionet e meparshme.

Android Box Mecool | Karakteristika

  • Marka: MECOOL
  • Modeli: KM6 Deluxe Edition
  • Sistemi: Android 10.0
  • CPU: Amlogic S905X4
  • Bërthama: Quad Core
  • RAM: RAM 4G
  • ROM: ROM 32/ 64G

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Android Tv Box

Memorja

32GB, 64GB

Ngjyra

Be the first to review “Mecool Smart Tv Box Android 10 | 4K HDR”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

android tv box mecool ne shitje online ne dyqan taxi

Mecool Smart Tv Box Android 10 | 4K HDR

11,500 L12,500 L

Shto ne Shporte