Mbulese ushqimesh alumini e palosshme Food Cover

790 L

Ka stok

KODI: s-98886 Kategori: ,

MBULESE USHQIMESH E PALOSSHME

Mbulese ushqimesh e palosshme me veshje te brendshme alumini per te mbajtur ushqimet te ngrohta dhe larg papastertive.

Material i jashtem i papershkueshem nga uji dhe mbulese alumini e brendshme per ti mbajtur ushqimet e fresketa.

E palosshme dhe me izolim te integruar prej alumini per te mbuluar dhe mbrojtur plotesisht ushqimin dhe per ta mbajtur ate te ngrohte derisa te jeni gati per ta shijuar.

Dizajn terheqes i pershtatshem per kuzhinen me printe lugesh dhe pirunj, elegante per cdo kuzhine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kapak

Ngjyra

Be the first to review “Mbulese ushqimesh alumini e palosshme Food Cover”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulese ushqimi prej alumini shitje online ne dyqan taxi

Mbulese ushqimesh alumini e palosshme Food Cover