Detergjent pastrues per enet e kuzhines | Cookware Cleaner

990 L

Ka stok

KODI: i-898989895 Kategori: , ,

DETERGJENT PASTRUES PER ENET E KUZHINES

Detergjent pastrues per enet e kuzhines, i cili heq ne menyre te sigurt yndyren e grumbulluar, njollat, ndryshkun, bojen etj.

Pastrues me baze uji që transformon tretësiren e pastrimit ne forme shkume. Largon ne menyre efektive ushqimin, yndyrat, vajin, ngjitesit, mbeturinat e sapunit, papastertite etj.

Formule natyrale, jo toksike dhe pa ere. Pastron thuajse te gjitha llojet e materialeve te eneve, mobiljeve, pllakave, furrat, sobat etj.

Ky pastrues eshte nje gerryes i bute dhe duhet pasur kujdes ne siperfaqet delikate per te shmangur gervishtjet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pastrues per lavamanet

Ngjyra

Be the first to review “Detergjent pastrues per enet e kuzhines | Cookware Cleaner”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

detergjent pastrues per kuzhine blerje online ne dyqan taxi

Detergjent pastrues per enet e kuzhines | Cookware Cleaner