Mbulese tavoline Dotty, 33×44, Portokalli

240 L

Ka stok

9524703-1

KODI: 3838646267580 Kategori: , , ETIKETIMI:

Mbulese tavoline Dotty

Mbulese tavoline Dotty-33×44

  • praktike dhe funksionale per te ngrene 1 person.
  • Dimensionet 33×44 cm.
  • Ngjyra portokalli

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbulesa

Be the first to review “Mbulese tavoline Dotty, 33×44, Portokalli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese tavoline Dotty, 33x44, Portokalli