Mbulese per mbrojtjen e rrobave nga pluhuri

490 L

Ka stok

 

Mbroni kostumet dhe fustanet tuaja nga pluhuri i dollapit me mbulesen me material te plote prej poliestre.

KODI: t0096 Kategori: ,

Mbulese per mbrojtjen e kostumeve

Nese doni te ruani dhe ti mbani te pademtuara rrobat tuaja qe nuk i perdorni si kostumet ose fustanet e vecanta mund te perdorni mbulesen prej poliestre.

E paisur me zinxhir ne pjesen e perparme dhe me nje varese ne pjesen e siperme.

Mbrojtja e rrobave nga pluhuri i dollapit do te jete me e lehte.

Materiali eshte i holle dhe i lehte , nuk ze aspak vend .

Ndertuar me nje shtrese poliestre te padepertueshme nga pluhuri.

Zgjidhni midis ngjyrave me tonalitete te ngrohta dhe te embla .

Me kete mbulese do te mbroni rrobat tuaja me te vecanta dhe organizoni garderoben tuaj.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbulese per mbrojtjen e rrobave nga pluhuri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbulese per mbrojtjen e rrobave nga pluhuri