Mbulese per lavatricen e papershkueshme nga uji

1,290 L

Ka stok

  • Dimensionet: 60x56x83
  • Materiali: PEVA
  • Me hapje anesore
KODI: i2371423 Kategori: ,

MBULESE PER LAVATRICEN

Mbulese per lavatricen e papershkueshme nga uji.

E mbron nga lageshtia,  pluhurat dhe insektet si dhe ka funksion estetik.

Mbulesa e makines larese eshte e bere nga materiali i trashe peva, i papershkueshem nga uji,  dhe mund te pastrohet ne menyre te perseritur. .

Specifika:

  • Dimensionet: 60x56x83
  • Materiali: PEVA
  • Me hapje anesore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese lavatrice online ne dyqan taxi

Mbulese per lavatricen e papershkueshme nga uji