Mbulese per frigoriferin me xhepa anesore

790 L

Ka stok

  • Mbulese per frigoriferin
  • Dizajn gjethesh dhe pendesh
  • Me xhepa anesore
  • Permasa 130x54cm
KODI: i2300661185 Kategori: ,

MBULESE PER FRIGORIFERIN

Kjo mbulese per frigoriferin kundra pluhurit, me xhepa anesore per aksesore te ndryshem.

Mund te perdoret per te mbrojtur frigoriferin tuaj nga pluhuri, papastertite, ndryshku dhe ndotes te tjere. Eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e frigorifereve.

Material miqesor ndaj lekures: Mbulesa e frigoriferit eshte prej pelhure poliester te cilesise se larte, rezistente ne perdorim afatgjate.

Dizajn me printe gjethesh dhe pendesh, ne permasa 130x54cm.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese per frigorifer blerje online ne dyqan taxi

Mbulese per frigoriferin me xhepa anesore