Mbulese divani prej pellushi

2,490 L

Ka stok

  • Mbulese divani
  • Material pellush i bute
  • Permasa 90x200cm
  • Ngjyre gri/pana/kapucino
KODI: i23702111214 Kategori: ,

MBULESE DIVANI PREJ PELLUSHI

Mbulese divani prej pellushi te bute ne ngjyre gri, pana dhe kapucino.

Mbulesat e divanit jane prej pelhure me cilesi te larte, e cila eshte e bute dhe e lemuar ne prekje dhe jo e lehte per te mbledhur floket ose qimet e kafsheve shtepiake.

Pervec funksionit paresor- i cili eshte te mbroje divanet nga papastertite kjo mbulese do te transformoje teresisht pamjen e shtepise tuaj.

Specifika:

  • Mbulese divani
  • Material pellush i bute
  • Permasa 90x200cm
  • Ngjyre gri/pana/kapucino

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese e gatshme per divane ne dyqan taxi

Mbulese divani prej pellushi