Mbulesa elastike te gatshme divanesh

2,390 L3,490 L

  • Mbulesa te gatshme divani
  • Ngjyra: bezhe/ gri/ jeshile/ e bardhe/ vishnje
  • 3 Permasa: 1) 90-145cm/ 2) 145-185cm / 3) 185-230cm
145-185cm185-230cm90-145cm
Pastro
KODI: i23702190 Kategori: ,

MBULESA ELASTIKE DIVANESH

Mbulesa elastike divanesh ne 3 permasa te ndryshme per ti dhene nje pamje te re divaneve te vjeter.

Punuar nga 95% poliester dhe 5% material Spandex, do te siguroje elasticitet dhe qendrueshmeri te larte te pelhures. Modeli i rrjetes me teksture do ti jape ambientit ndjesi luksoze dhe pamje elegante.

Te lehta per tu vendosur dhe hequr, si edhe lahen lehtesisht me dore ose ne lavatrice.

Specifika:

  • Mbulesa te gatshme divani
  • Ngjyra: bezhe/ gri/ jeshile/ e bardhe/ vishnje
  • 3 Permasa: 1) 90-145cm/ 2) 145-185cm / 3) 185-230cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Masa

145-185cm, 185-230cm, 90-145cm

Main Menu

mbulesa divanesh te gatshme online ne dyqan taxi

Mbulesa elastike te gatshme divanesh

2,390 L3,490 L

Shto ne Shporte