Mbrojtese gjuri me stabilizues anesor

990 L

Ka stok

KODI: G2333235236 Kategori: ,

MBROJTESE GJURI

Mbrojtese gjuri me stabilizues anesor e pershtatshme per femra dhe meshkuj. Dizajni 3D i thurur me konture anatomike per efektivitet dhe pershtatje te sigurt me mbushje silikoni.

Lehte per tu veshur me perpjekje minimale dhe e rehatshme per tu mbajtur me ore te gjata. I pershtatshem per aktivitete fizike dhe sporte te ndryshme.

Keta elemente funksionale te projektuar posacerisht forcojne mbeshtetjen anesore dhe ruajne qendrueshmerine e kyceve, duke shperndare ne menyre efektive presionin. Eshte zgjidhja me e mire per mbrojtjen sportive dhe rikuperimin nga dhimbjet.

Dizajni ergonomik pershtatet ne menyre te perkryer me kurben 360° te kupes te gjurit, duke ofruar mbeshtetje optimale.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbrojtese gjuri

Main Menu

mbrojtese gjuri online ne dyqan taxi

Mbrojtese gjuri me stabilizues anesor