Mbajtese torte 28cm Cake Turntable

Ka stok

  • Mbajtese torte
  • Diameter 28cm
  • Pjate e rrotullueshme
  • Material plastike
  • Ngjyre e bardhe
KODI: i23702151 Kategori: ,

MBAJTESE TORTE 28CM

Pllake mbajtese torte me diameter 28 cm, qe e ben dekorimin e tortes te lehte dhe krejtesisht argetues.

Me pjate rrotulluese qe e ben me te lehte punimin mbi torte gjate procesit te pergatitjes. Mund ta perdorni per te realizuar dizajne te ndryshme mbi torte si shkrimet e ndryshme apo vendosja e aksesoreve dekorues.

Baza eshte e qendrueshme dhe nuk rreshket per me shume siguri gjate mbajtjes se tortes.

E bere nga materiale plastike 100% pa BPA te kategorise ushqimore, te sigurta per shendetin tuaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese torte 28 cm online ne dyqan taxi

Mbajtese torte 28cm Cake Turntable