Mbajtese sapuni me rul per larjen e rrobave

990 L

Ka stok

KODI: g-2233491 Kategori: , ,

MBAJTESE SAPUNI ME RUL

Me nje strukture vete-kulluese, me e lehte per t’u thare sapuni. Kullon shpejt per te reduktuar mbetjet dhe mban sapunin gjithmone te thate.

E shkelqyeshme per t’u perdorur ne tualet, kuzhine, dush, dhome lavanderie.

E lehte dhe praktike ne perdorim, per larjen e rrobave me dore. Dizajn fleksibel qe mund te perdoret si furce pastrimi per larjen efektive te perditshme te rrobave.

Specifika:

  • Materiali – Plastike + gome
  • Dizajn kullues
  • Permasat: 12 x 7.2 x 6.7 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

ene sapuni

Be the first to review “Mbajtese sapuni me rul per larjen e rrobave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese sapuni me rula online ne dyqan taxi

Mbajtese sapuni me rul per larjen e rrobave