Mbajtese per sfungjer dhe sapun

590 L

Ka stok

 • Praktik dhe nuk ze hapsire.
 • Material cilesor.
 • Ideale per ne kuzhine dhe tualet.
 • Kursen hapsire.
KODI: mbajtese-sfungjeri Kategori: , , ,

MBAJTESE PER SFUNGJER DHE SAPUN 

Mund të përdoret në kuzhinë,ne tualet. Eshte e pershtatshme per te mbajtur sfungjer, sapun dhe sende të tjera të vogla. Dizajni ekskluziv dhe elegant i kornizës dekorative tregon kuzhinën tuaj, tualetin me te rregullt.

Performancë e lartë e materialit silikoni me cilësi të lartë, jo toksike, pa erë, fleksibël dhe e qëndrueshme.Mbajini të pastër cdo send dhe kurseni hapësirë.

Specifikat:mbajtese per ne kuzhine
 • Fleksibilitet i larte.
 • Pastrohet lehtë.
 • Praktik dhe nuk ze hapsire.
 • Material cilesor.
 • Ideale per ne kuzhine dhe tualet.
 • Kursen hapsire.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese per sfungjer dhe sapun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per sfungjer dhe sapun

Mbajtese per sfungjer dhe sapun