Mbajtese per tenxhere dhe tigane kuzhine

2,490 L

Ka stok

  • Mbajtese tenxheresh/tiganesh
  • Material metalik
  • Pastrohet dhe montohet lehtesisht
  • Permasat: 23 x 53 x 27 cm
KODI: i23702111183 Kategori: ,

MBAJTESE PER TENXHERE DHE TIGANE

Kjo mbajtese per tenxhere dhe tigane eshte organizuesja qe ju nevojitet e cila do te kurseje hapesiren ne kuzhinen tuaj.

I pershtatshem per nje sere tavash, kapakësh, tiganesh, enesh te ndryshme apo tenxheresh.

Me dizajn te permiresuar me shtresa pllakash me te medha dhe me te gjera, per te mbajtur nje sere enesh kuzhine.

Permasa praktike 23 x 53 x 27 cm qe e bejne te pershtatshem edhe per tu vendosur ne dollapin poshte lavamanit duke kursyer hapesire ne banak.

Shumefunksional ky raft tenxhere mund te perdoret si raft frutash, perimesh, raft erezash, librash etj.

Specifika:

  • Mbajtese tenxheresh/tiganesh
  • Material metalik
  • Pastrohet dhe montohet lehtesisht
  • Permasat: 23 x 53 x 27 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizues tenxheresh ne kuzhine ne dyqan taxi

Mbajtese per tenxhere dhe tigane kuzhine