Mbajtese per bizhuterite me pasqyre

Ka stok

  • Mbajtese bizhuterish
  • 4 sirtare dhe pasqyre
  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: Blu, Bardhe, Roze
  • Madhesia: 11*11*12cm
KODI: i23702111143 Kategori: , ,

MBAJTESE PER BIZHUTERITE

Mbajtese per bizhuterite me stil nordik, dizajn me kater shtresa dhe pasqyre. Kutite e bizhuterive jane te shkelqyera per unaza, vathe, gjerdan, byzylyke, ore dhe sende te tjera te vogla.

Sirtaret e bere nga ABS jane te qendrueshme, duke siguruar mbrojtje shtese per bizhuterite.

Pelhure e brendshme e bute per parandalimin e gervishtjeve dhe njollosjes, e cila ju jep nje hapesire te sigurt ruajtjeje per te mbrojtur bizhuterite.

Specifika:

  • Mbajtese bizhuterish
  • 4 sirtare dhe pasqyre
  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: Blu, Bardhe, Roze
  • Madhesia: 11*11*12cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

kuti mbajtese e bizhuterive ne dyqan taxi

Mbajtese per bizhuterite me pasqyre