Mbajtese murale per aksesoret e kuzhines

1,490 L

Ka stok

  • Mbajtese e aksesoreve te kuzhines
  • Montim ne mur
  • Materiali: metalik
  • Permasat: 20x5x19cm
KODI: i23006611123 Kategori: ,

MBAJTESE PER AKSESORET E KUZHINES

Mbajtese murale per aksesoret e ndryshem te kuzhines.

Fale hapesirave te shumta mund te ruaje thikat, luget, pirunjte, garuzhdet dhe lecken e pastrimit.  Ai kullon lageshtine nga enet e kuzhines, duke e bere ate te persosur per siperfaqe te paster te banakut dhe higjiene maksimale.

Material me cilesi te larte bere prej celiku inox te qendrueshem, i cili ka rezistence te shkelqyer ndaj ndryshkut dhe nxehtesise.

Siperfaqja eshte e lemuar dhe e lehte per t’u pastruar nga vaji dhe papastertite.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

mbajtese enesh

Main Menu

mbajtese murale per ene kuzhine ne dyqan taxi

Mbajtese murale per aksesoret e kuzhines