Mbajtese metalike per pecetat

490 L

Ka stok

  • Materiali: metalik
  • Ngjyra: gold/silver
  • Madhesia: 13x9x4cm
KODI: i23702146 Kategori: ,

MBAJTESE METALIKE PER PECETAT

Mbajtese metalike per pecetat ne ngjyre gold ose silver shume elegante dhe delikate.

E perkryer per nje tavoline kuzhine, bar, bufe, tavoline kafeje ose banak.

Pecetat jane te lehta per t’u marre dhe per t’u pershtatur me cdo dekorim ambienti. Lehte per t’u pastruar dhe rimbushur.

Specifika:

  • Materiali: metalik
  • Ngjyra: gold/silver
  • Madhesia: 13x9x4cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese pecetash metalike online ne dyqan taxi

Mbajtese metalike per pecetat