Mbajtese frutash prej druri me tre ndarje

2,490 L

Ka stok

  • Mbajtese frutash
  • Me tre ndarje
  • Material dru+plastike
  • Permasat : 14.5 x 18.5 x 33 cm
KODI: i2370211182 Kategori: ,

MBAJTESE FRUTASH ME TRE NDARJE

Mbajtese frutash me tre ndarje e ndertuar me material druri dhe tasa plastike.

Ka tre ndarje me permasat te ndryshme. Tasat mbajtes jane te heqshem dhe pastrohen me lehtesi.

Ideale per te mbajtur dhe organizuar frutat dhe perimet. Madhesi dhe pamje perfekte per banakun e kuzhines, i pershtatet cdo stili dhe dekori.

Dizajni i hapur lejon ajrosjen e frutave dhe perimeve duke i mbajtur ato te fresketa per nje kohe te gjate.

Specifika:

  • Mbajtese frutash
  • Me tre ndarje
  • Material dru+plastike
  • Permasat : 14.5 x 18.5 x 33 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Main Menu

mbajtese frutash me tre ndarje online ne dyqan taxi

Mbajtese frutash prej druri me tre ndarje