Mbajtese frutash me dy nivele

Ka stok

KODI: i23702111283 Kategori: ,

MBAJTESE FRUTASH ME DY NIVELE

Mbajtese frutash moderne me dy nivele. Me dizajn te bukur, modern, ergonomik dhe te pershtatshem per te dekoruar kuzhinen apo dhomen tuaj te ndenjes.

Ka dizajn elegant per ta bere tavolinen tuaj te duket bukur. Me 2 kosha frutash ju keni hapesire te bollshme per te ruajtur gjitha produktet tuaja te fresketa.

Dizajn metalik i hapur projektuar per te lejuar qe ajri te kaloje midis frutave dhe perimeve duke i mbajtur ato te fresketa.

Specifika:

  • Material shume rezistent
  • Lehte per tu pastruar
  • Materiali: celik

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

shporte frutash me dy nikvele ne dyqan taxi

Mbajtese frutash me dy nivele