Mbajtese dhe kulluese enesh alumini

Ka stok

  • Mbajtese kulluese enesh
  • Ngjyre gold
  • Material alumin
  • Permasa 55x35x28cm
KODI: i237021148 Kategori: ,

MBAJTESE DHE KULLUESE ENESH

Raft mbajtese dhe kulluese enesh bere nga kornize alumini qe e mbron ate nga ndryshkja.

Kulluesja ka kater kembe gome te cilat do te parandalojne rreshqitjen dhe do te mbrojne lavamanin nga gervishtjet.

Pllaka kulluese e projektuar me vendosje dhe heqje te lehte per te shmangur grumbullimin e ujit ne raft.

Konstruksion i forte dhe rezistent me cilesi te larte per perdorim afatgjate dhe mbajtje te nje mori enesh te ndryshme.

Specifika:

  • Mbajtese kulluese enesh
  • Ngjyre gold
  • Material alumin
  • Permasa 55x35x28cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

mbajtese enesh

Main Menu

mbajtese metalike enesh kuzhine ne dyqan taxi

Mbajtese dhe kulluese enesh alumini