Maske gjumi per syte me terapi magnetike

Ka stok

KODI: i2370211181 Kategori: , ,

MASKE GJUMI PER SYTE

Maske gjumi me terapi magnetike per syte bere nga materiale te cilesise se larte, praktike dhe e dobishme.

Fusha magnetike e prodhuar ndihmon ne lehtesimin e stresit dhe tensionit, duke ju lene te shijoni nje gjume te thelle, rinovues cdo nate.

Maska e syve ndihmon ne lehtesimin e lodhjes se syve nga puna e perditshme apo qendrimi gjate ne nje ekran kompjuteri/telefoni duke ju lejuar te bini me mire ne gjume.

Materiali ka elasticitet, me rrip te rregullueshem i pershtatet fytyres dhe syve tuaj dhe eshte i pershtatshem per cdo forme fytyre.

Mbani masken mbi sy per te eliminuar driten dhe per te ofruar terapi magnetike ne koke, sy dhe zonen e sinuseve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Maske Gjumi

Main Menu

maske fytyre me magnete online ne dyqan taxi

Maske gjumi per syte me terapi magnetike