Mashe flokesh qeramike FA-5671-8 Hair curler

2,790 L

Ka stok

KODI: 9003898567182 Kategori: ,

MASHE FLOKESH QERAMIKE

Mashe flokesh me material qeramike qe nuk demton fijen e flokut FA-5671-8. I pershtatshem per te krijuar onde dhe kacurrela pa qene nevoja te shkoni ne sallon bukurie.

Pajisja ka kontroll te pershtatshem mekanik, me te cilin mund te vendosni parametrat e deshiruar te funksionimit fale 5 nivele te  temperatures. Keshtu qe ju mund te vendosni temperaturen e deshiruar ne temperaturen nga 120 ne 200 grade.

Stiluesi ka dizajn modern qe kombinon ne menyre te perkryer prakticitetin dhe stilin inovativ. Fale formes ergonomike eshte shume praktik ne perdorim dhe teper i lehte per te stiluar floket.

Specifika:

  • Fuqia 35W
  • Ngrohje e shpejte
  • Dimensioni [mm] 25 x 125
  • Veshje qeramike
  • Nivelet e ngrohjes 5
  • Gama e temperatures 120 – 200°C
  • Tensioni 220-240V
  • Permasat  36 x 4 x 7cm
  • Gjatesia e kordonit 170cm

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Be the first to review “Mashe flokesh qeramike FA-5671-8 Hair curler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mashe flokesh first austria online ne dyqan taxi

Mashe flokesh qeramike FA-5671-8 Hair curler