Marres audio FM me wireless Earldom M66

1,490 L

Ka stok

  • EARLDOM ET-M66
  • Lidhje BT5.0
  • Per Telefon celular / iPad / Kamera / PDA / MP3
  • Materiali ABS + TPE
  • Gjatesia e kabllit 1 m
KODI: i232300085 Kategori: ,

MARRES AUDIO FM WIRELESS M66

Marres audio fm/MP3  me wireless per makine nga Earldom.

Ka ngjites ne pjesen e pasme duke mundesuar ta zgjidhni vet se ne cilen pjese te kroskotit do e vendosni.

Tre menyra funksionimi; 1- Me bluetooth  duke u lidhur me frekuencat e radios. 2- Me ane te kabulllit AUX i cili lidhet direkt nga telefoni. 3- Me karte memorie (max 128gb).

Me mikrofon te integruar i cili mundeson kryerjen apo marrjen e telefonatave pa shkeputur lidhjen me MP3.

Butona kontrolli per muziken, volumin dhe telefonatat. Lidhja Bluetooth 5.0 me pajisjet e tjera audio deri ne 10 meter distance.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Transmetues FM

Main Menu

marres audio fm earldom ne dyqan taxi

Marres audio FM me wireless Earldom M66