Makineri prerese per qeset e kuzhines

1,890 L

Ka stok

KODI: i-987686 Kategori: ,

MAKINERI PRERESE PER QESET E KUZHINES

Makineri prerese per qeset e kuzhines qe mbeshtjellim ushqime te ndryshme.

E pajisur me nje buton ne trupin e makinerise e cila pret ne menyre te rregullt qesen mbeshtjellese aty ku ju deshironi.

Makineria siguron prerje pa mundim dhe precizion te larte. Gjithashtu do te mbaje te paster, larg pluhurave ne menyre higjienike qesen mbeshtjellese te ushqimeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Makine per paketim

Ngjyra

Be the first to review “Makineri prerese per qeset e kuzhines”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri per qeset e ushqimeve online ne dyqan taxi

Makineri prerese per qeset e kuzhines