Makineri per tharjen e frutave DSP KA9003

4,490 L

Ka stok

KODI: e232341 Kategori: ,

MAKINERI PER THARJEN E FRUTAVE

Makineri per tharjen e frutave dhe perimeve, perfekte per cdo kuzhine per te pasur gjithnje fruta te thata.

Kapacitet mbajtes me 5 shtresa, per te vendosur fruta te ndryshme.

Eshte nje menyre e shpejte dhe e lehte per te bere ushqime te shijshme, te shendetshme si fruta te thata, apo mish i thate.

Specifika:

  • Marka: DSP
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 240 W
  • Materiali: PP
  • Kontrolli i temperaturës: 40-75℃
  • Me 5 ndarje
  • Madhesia: 260*240*220 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Main Menu

makineri per tharjen e ushqimit ne dyqan taxi

Makineri per tharjen e frutave DSP KA9003