Makineri manuale per petet e makaronave | Stainless steel pressure

2,190 L

Ka stok

 • Madhësia: 18.5 cm x 18.5 cm x 6.0 cm
 • Materiali: 95% çelik inox + 5% pajisje plastike
 • Ju kursen kohe dhe energji.
 • Ruan te gjitha vlerat ushqyese.
 • Forme e perkryer e makaronave.
 • Trashesine e makaronave mund ta ndryshoni sipas deshires.
 • Forma te ndryshme te makaronave.
KODI: makineri-per-makaronat Kategori: , ,

MAKINERI PER PETET E MAKARONAVE

Makineri manuale per petet e makaronave, ju lehteson punen dhe ju kursen kohe. Pergatisni makarona ne kushte shtepie, duke i perfituar te gjitha vlerat ushqyese.

Makineri per pergatitjen e formes se makaronave

Nje makineri kaq praktike dhe funksionale ne te njejten kohe. Per te gjithe ata te cilen e kane pasion ushqimin dhe deshirojne t’i gatuajne dhe pergatisin vete ushqimet e tyre.

Nuk do te mundoheni aspak ne perdorimin e makinerise, mjafton te vendosni brumin e krijuar ne hapsiren posacerisht per brumin dhe te presoni derisa te shihni makaronat e fromuara sipas deshires suaj. Trashesia apo imtesia e makaronave vendoset sipas deshires suaj pasi makineria ja u ofron kete opsion. Gjithashtu makineria per makaronat ju ofron edhe opsionin e formave te ndryshme te makaronave.

E lehte per t’u pastruar. Mjafton t’a lani me uje te bollshem pasi keni mbaruar pergatitjen e makaronave. E perbere nga materiali cilesore dhe rezistent i celikut .

Specifikat:makineri per makarona bli online ne dyqan taxi
 • Madhësia: 18.5 cm x 18.5 cm x 6.0 cm
 • Materiali: 95% çelik inox + 5% pajisje plastike
 • Ju kursen kohe dhe energji.
 • Ruan te gjitha vlerat ushqyese.
 • Forme e perkryer e makaronave.
 • Trashesine e makaronave mund ta ndryshoni sipas deshires.
 • Forma te ndryshme te makaronave.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Makineri manuale per petet e makaronave | Stainless steel pressure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri-manuale per petet e makaronave dyqan taxi bli online

Makineri manuale per petet e makaronave | Stainless steel pressure