Makineri grirese ushqimi shumefunksionale

5,990 L

Ka stok

  • Makineri grirese
  • Me 3 koka
  • Fuqia: 2800W
  • Material ABS + celik inoks
KODI: i2370211138 Kategori: ,

MAKINERI GRIRESE USHQIMI

Makineri grirese ushqimi multifunksionale, i dizenjuar per te grire mishin ne kuzhinen tuaj apo per te pergatitur salcice te ndryshme, qofte etj.

Vjen me 3 disqe me diametra te ndryshem (2.7 mm, 4 mm, 8 mm). Kompleti perfshin gryke per formimin e salciceve dhe kebapeve te bera ne shtepi.

Prej materiali ABS + celik inoks te forte dhe rezistent qe nuk ndryshket. Perdoret mjaft thjesht mjafton te ndizni butonin dhe te vendosni ushqimin qe doni te grini ne ene.

Specifika:

  • Makineri grirese
  • Me 3 koka
  • Fuqia: 2800W
  • Material ABS + celik inoks

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Grirese

Main Menu

grirese ushqimi elektrike ne dyqan taxi

Makineri grirese ushqimi shumefunksionale