Makine Rroje Gemei GM-585 | Pro Gemei

1,490 L2,200 L (-32%)

S’ka stok

  • Makine rroje Gemei 585
  • Mund te hiqni qimet ne te gjitha pjeset e trupit
  • Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi
  • Precision 0.5mm
  • Thika qe mprihen vete
  • Pastrim i lehte 
  • Rezultate te qendrueshme

MAKINE RROJE GEMEI GM-585

Makine Rroje Pro Gemei GM-585

Gemei 585 është një prerës 3 në 1. Ky është makina e rrojes që ju po kërkoni.
Një shoqërues i përsosur për burra. Produkt i dizajnuar në mënyrë të përsosur për të hequr dhe dizajnuar mjekrën, mustaqet, etj.

Thika të fuqishme me mundësi të rimbushshme për performancën në lëvizje. Kapëse Nova është e shkëlqyeshme në funksionin e prerjes. Ju lehtë mund të hiqni tehun për ta pastruar dhe modelimi i thjeshtë ju ndihmon në pastrimin e tij me siguri dhe komoditet. Mund ta pastroni lehtesisht duke i lare kokat direkt ne uje.

Karakteristika | Makine Rroje Gemei 

Koke per pastrimin e qimeve ne zona si hunde dhe vesh.
Koke per pastrimin e mjekres me precizion te larte.
Koka e rruajtjes mund të pastrohet lehtë duke larë dhe direkt ne uje.
Koka e rruajtjes mikro.
Zgjedhja midis 1-5 mm me kompletin e ri të stilimit
Koka çelik
Perdorim deri në 40 minuta mundësi pa kabllo.
Koha e ngarkimit 5 orë ngarkesë e plotë.

Makine rroje per meshkuj Gemei 585 Dyqan TaxiPro Gemei Makine Rroje GM 585

Performance e larte , tehet jane prej  nje materiali cilesor per te persosur prerjet .
Skajet e rrumbullakosura mbrojne lekuren tuaj nga acarimi. Me kete makine rroje ju mund te personalizoni pamjen sipas deshires tuaj. Si keni deshiruar gjithmone.
Gjithashtu ofron lehetesi ne pastrim.
Karikoje dhe fillo nga puna!

KY PRODUKT KA MBARUAR 
Zevendesuar nga nga Gemei 595 ne te njejtin cmim

KLIKO KETU GEMEI 595


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Gjendja

Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine Rroje Gemei GM-585 | Pro Gemei”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makina Rroje Gemei 585 dyqan taxi dyqantaxi bli online dyqan makine per meshkuj

Makine Rroje Gemei GM-585 | Pro Gemei

1,490 L2,200 L (-32%)