Makine rroje Gemei 595 | Makin Rroje Profesionale

1,490 L2,500 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

  • Makine Gemei | 595
  • Mund te hiqni qimet ne te gjitha pjeset e trupit
  • Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi
  • Thika qe mprihen vete
  • Pastrim i lehte 
  • Rezultate te qendrueshme
KODI: 6957952205950 Kategorite , ETIKETIME: , , , , ,

MAKINE RROJE GEMEI 595

Makine rroje per Meshkuj | Makin Profesionale Gemei 595

Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes.
Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.
Koka e prerjes se qimes mund te lahet | Pjesa e argjendte mundeson nje shpejtesi te larte rrotullimi.
Koka ultra e holle per te rruar floket e gjata dhe te shkurta pa probleme.

Pas rruajtjes lekura juaj do te jete e bute pavaresisht nese jeni duke u rruajtur ne te thate apo ne te njome.
Tani nuk keni pse te shqetesoheni, fale makines rroje e cila nuk do te demtoje lekuren.
Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje.
Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres.
Parandalon irritimin skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi

Makine Rroje Gemei me performance te larte.

Tehet jane prej nje materiali cilesor per te persosur prerjet .
Skajet e rrumbullakosura mbrojne lekuren tuaj nga acarimi.
Me kete makine rroje ju mund te Personalizoni pamjen sipas deshires tuaj .
Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim.

Pas rrojes mos harroni te aplikoni vajin aloe vera per nje lekure te bute apo kremin aftershave.
Makina e rrojes Gemei punon me bateri.
Ajo eshte e pajisur dhe me kabell per karikim
Ju mund ta perdorni kudo Pa pasur nevoje per te kerkuar per priza gjate gjithe kohes.
Mjafton qe ju ta keni karikuar dhe mund te hiqni qimet per disa here

 

Makine rroje per meshkuj gemei dyqan taxi

E LEHTE PER TU PERDORUR
-Makin Rroje e cila eshte perfekte per tu perdorur ne shtepi apo kur jeni me pushime.
-Eshte kompakte keshtu do te zere shume pak vend ne çanten e tualetit.
-Heq qimet nen nivelin e lekures.
-Makine rroje per heqjen e qimeve në të gjithë pjesë të trupit në mënyrë shumë të lehtë dhe më tepër nuk shkakton irritimin e lëkurës.

 

Makine rroje per meshkuj Gemei Gm 595 DyqanTaxi

 

MAKINE RROJE GEMEI 595 

Perdoret per tu rruajtur, shkurtuar dhe rregulluar qimet.

Makine Rroje Profesionale per Meshkuj | Gjithcka qe ju duhet! 

Karakteristika

-E pershtatshme per fytyren .
-Heq qimen me rrenje .
-E sigurte dhe e shpejte ne perdorim .
-E le lekuren te bute .
-Depilator Ideal per te gjitha llojet e lekures .
-E lehte ne perdorim .
-Perfekte kur udhetoni .

 

makine rroje gemei gm 595 ekonomike dyqan taxi per meshkuj

 

Specifikat

Performance nga Makine Rroje Gemei 595
Deri ne 90 minuta perdorim pas cdo karikimi
Precision 0.5mm
Gemei 595 | Me thika self-sharpenning
Bateri e Rikarikueshme.
Tensioni: 220-240V

GEMEI 595 ME 3 KOKA TE NDRYSHME


Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Gjendja

Lloji

Makina rroje

Gjinia

Meshkuj

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Makine rroje per meshkuj Gemei 595 - Gemei 3n1 si te rruajme qimet makine rroje qime depilim depilator higjena mashkullore

Makine rroje Gemei 595 | Makin Rroje Profesionale

1,490 L2,500 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat