Makine Rroje 3 ne 1 – Sokany Nose Ear Hair Trimmer

1,190 L

Ka stok

  • Makine rroje Profesionale, me 3 koka te ndryshueshme, celik inoks cilesor dhe i paoksidueshem
  • Projektuar me teknologjine e fundit te heqjes se qimeve per: eleminimin e qimeve ne zonat delikate te hundes, veshit dhe mjekres
  • Motor i shpejte dhe i fuqishem, funksionon pa zhurme
  • Ideal per pastrimin e vetullave pa shkaktuar irritim te lekures
  • Me bateri AA te rikarikueshme
KODI: 6920180621052 Kategori: ,

MAKINE RROJE – SOKANY ES-901

Makine Rroje 3 ne 1 – Sokany Nose Ear Hair Trimmer

  • Makine rroje Profesionale, me 3 koka te ndryshueshme, celik inoks cilesor dhe i paoksidueshem
  • Projektuar me teknologjine e fundit te heqjes se qimeve per eleminimin e qimeve ne zonat delikate te hundes, veshit dhe mjekres
  • Motor i shpejte dhe i fuqishem, funksionon pa zhurme
  • Ideal per pastrimin e vetullave pa shkaktuar irritim te lekures
  • Me bateri AA te rikarikueshme

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Makine Rroje 3 ne 1 – Sokany Nose Ear Hair Trimmer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine Rroje 3 ne 1 - Sokany Nose Ear Hair Trimmer