Makine paketimi me vakum automatike ZK 3002

4,290 L4,490 L (-4%)

Ka stok

KODI: F-0987655 Kategori: ,

MAKINE PAKETIMI ME VAKUM ZK 3002

Makine paketimi me vakum per mbylljen dhe ruajtjen e ushqimeve te fresketa.

Perdorimi eshte shume i thjeshte ; Ngrini lart kapakun, vendosni buzen e qeseve plastike ne menyre te barabarte perpara vijes mbyllese dhe mbylleni kapakun.

Materiali shumeshtresor vulos me ane te nxehtesise per te mbajtur ajrin jashte duke parandaluar prishjen e ushqimeve.

Specifika:

  • Emri: Makineri me vakum
  • Modeli: ZK-3002
  • Gjeresia e vulosjes: 30cm
  • Tensioni: 220V
  • Fuqia: 130W
  • Shkalla e vakumit: -60Kpa
  • Madhesia: 37*13*6cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makine per paketim

Ngjyra

Be the first to review “Makine paketimi me vakum automatike ZK 3002”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri me vakum ushqimesh online ne dyqan taxi

Makine paketimi me vakum automatike ZK 3002

4,290 L4,490 L (-4%)

Shto ne Shporte