Makine ngrohese dylli per depilim Sokany SK 117

Ka stok

  • Makine ngrohese dylli
  • Model Sokany SK 117
  • Ene e heqshme me doreze
  • Temperature e rregullueshme

 

KODI: e2370268 Kategori: ,

MAKINE NGROHESE DYLLI SK 117

Makine ngrohese per nje shkrirje te shpejte te dyllit per depilim.

Kontrolli i rregullimit te temperatures me ane te rrotulles ne pjesen e perparme te trupit te makinerise dhe drite treguese kur eshte e ndezur.

I pershtatshem per te gjitha llojet e dylleve me kokrriza te buta apo te forta. Perfshin ene shtese prej alumini e cila mund te hiqet me ane te dorezes pas perdorimi per pastrim me te lehte.

I pershtatshem per sallon profesional dhe perdorim personal ne shtepi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

makineri depilimi

Main Menu

makineri per shkrirje dylli online ne dyqan taxi

Makine ngrohese dylli per depilim Sokany SK 117