Lule e thate dekori Palm Leaves

1,490 L

Ka stok

  • Lule e thate
  • Dekor modern me stil minimalist
  • Te pershtatshme per mjedise te ndryshme
  • Dimensionet: 70×33 cm
KODI: i2371413 KATEGORIA:

LULE E THATE DEKORI

Lule e thate dekori me gjethet e palmes te kompozuara.

Dekorimi me lule te thata eshte ne mode dhe eshte plotesimi i stilit modern te dekorimit te shtepise.

Kualitet i larte i cili siguron jetegjatesi, nuk vyshken, nuk cngjyrosen.

Specifika:

Lule e thate: Palm leaves
Dimensionet: 70×33 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

lule dekori palm leaves ne dyqan taxi

Lule e thate dekori Palm Leaves