Lule e thate dekori Pampass grass

2,490 L

Ka stok

Lule e thate
Paketim me 10 fije ne ngjyre kafe ose bezhe
Gjatesia: 170 cm

KODI: i2371416 KATEGORIA:

LULE E THATE DEKORI

Lule e thate dekori nga bari pampas eshte nje trend i dekorimit te shtepise per shkak te dizajnit minimalist dhe ngjyres te tyre, te pershtatshme me cdo ambient.

Specifika:

Lule e thate: Pampass grass
Paketim me 10 fije ne ngjyre kafe ose bezhe
Gjatesia: 170 cm


Bli lire ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg

Main Menu

lule e thate pampas ne dyqan taxi

Lule e thate dekori Pampass grass