Lule dekoruese artificiale per evente

Ka stok

KODI: i23702111144 KATEGORIA:

LULE DEKORUESE PER EVENTE

Lule dekoruese artificiale te varura shume te ngjashme me ato natyrale te pershtatshme per evente te ndryshme. Gjethet artificiale jane bere prej pelhure plastike te cilesise se larte dhe kercell plastik te forte.

Ato ruajne pamjen e tyre per nje kohe te gjate, te papershkueshme nga uji dhe te qendrueshme, keshtu qe nuk zbehen

Bere nga materiale te sigurta dhe jo toksike, shumengjyreshe dhe te ngjashme me ato natyrale, nuk kane nevoje per kujdes te perditshem.

Mund t’i varni ku te deshironi, vendosen lehtesisht ne shtylla, gardhe, mure dhe hekura. Te pershtatshme per festa te ndryshme si baby shower, dasma, evente, dekorim kopshtesh etj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lule

Main Menu

bime dekori te varura ne dyqan taxi

Lule dekoruese artificiale per evente