Luge silikoni per ushqyerjen e femijeve

Ka stok

KODI: i237021158 KATEGORIA:

LUGE SILIKONI PER USHQYERJEN E FEMIJEVE

Luge silikoni ne dy madhesi te ndryshme per ushqyerjen e femijeve. Projektuar posacerisht per foshnjat, duke iu pershtatur kalimit te foshnjes nga shishja e qumeshtit ne ushqyerjen me luge.

Luga e foshnjes eshte bere nga materiali silikoni i cilesise se larte ushqimore,  jo toksik dhe pa shije, i sigurt per t’u perdorur.

Krijuar per te qene te qendrueshme dhe te lehta per t’u pastruar. siperfaqja e lemuar parandalon ngjitjen e ushqimit në luge.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Luge Dixhitale

Main Menu

luge silikoni per femije ne dyqan taxi

Luge silikoni per ushqyerjen e femijeve