Luge silikoni per ushqimin e foshnjave

690 L

Ka stok

  • Luge ushqimi per femije
  • Material silikon pa BPA
  • Ngjyra: roze, blu
  • Madhesia: 13.5cm*2.5cm
  • Sensitive ndaj temperatures
KODI: g233323580 KATEGORIA:

LUGE SILIKONI PER USHQIMIN

Luge silikoni per ushqimin e foshnjave. Material silikoni i avancuar, shume i bute per kujdes maksimal per mishrat dhe gojen e bebeve.

Me doreze te zgjatur per kapje me te lehte nga prindi dhe marrjen e ushqimit nga kavanozet. Me maje te bute ju lejon t’i jepni ushqimin femijes tuaj ne permasat e duhura dhe me lehtesi.

Sensitive ndaj temperatures se larte luga do te ndryshoje ngjyre kur temperatura e ujit te jete me e larte se 40°C duke u kujdesur per gojen e foshnjes tuaj.

Karakteristika:

  • Luge ushqimi per femije
  • Material silikon pa BPA
  • Ngjyra: roze, blu
  • Madhesia: 13.5cm*2.5cm
  • Sensitive ndaj temperatures

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

ene

Main Menu

luge femijesh silikoni online ne dyqan taxi

Luge silikoni per ushqimin e foshnjave