Loje Drinking Bingo me 6 gota me ngjyra te ndryshme

1,600 L

Ka stok

Seti perfshin

  • 48 gogla
  • 6 gota qelqi
  • Kutine metalike
KODI: i23110121 KATEGORIA:

LOJE DRINKING BINGO

Perfshihen gjashte gota te koduara me ngjyra. Krijoni rregullat tuaja per te marre maksimumin e kenaqesise nga kjo loje klasike.

Kafazi metalik standard zgjedh ne menyre te rastesishme ngjyren tjeter.

Kompakt dhe i lehte ju mundeson ta merrni me vete gjate festave tuaja.

Seti perfshin: 48 gogla, 6 gota qelqi & kutine metalike.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Lojra

Be the first to review “Loje Drinking Bingo me 6 gota me ngjyra te ndryshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loje bingo online ne dyqan taxi

Loje Drinking Bingo me 6 gota me ngjyra te ndryshme