Loder pellushi me muzike per femije

1,590 L

Ka stok

KODI: i23702162 KATEGORIA:

LODER PELLUSHI ME MUZIKE

Loder pellushi ne ngjyre kafe, me muzike, levizje dhe drita per femije.

Me pamje argetuese te nje majmuni do te terheqe vemendjen e vogelusheve teksa ai kercen leshon muzike dhe ndricon.

E bute ne prekje me material pellushi eko miqesore. Funksionon me karikimin e fishes usb dhe buton ne pjesen e poshtme per ndezje/fikje.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

loder pellushi me muzike online ne dyqan taxi

Loder pellushi me muzike per femije