Loder lekundese dhe rreshqitese per femije

9,990 L

Ka stok

  • Konstruksion i qendrueshem
  • Material plastik rezistent
  • Lehte per tu instaluar
  • Permasat: 38 x 175 x 80 x 118 x 150 cm
KODI: i2370211158 KATEGORIA:

LODER LEKUNDESE DHE RRESHQITESE

Kjo loder per femije 3-ne-1 permban nje lekundese argetuese te sigurt me rreshqitese dhe unaze basketbolli per te luajtur.

Me dizenjo te bukur terheqese ndertuar nga materiale teper te sigurta per shendetin e tyre. E perfshire nje unaze basketbolli per gjuajtjen e topit nga femijet e cila rrit kenaqesine e lojes dhe zhvillon aftesine atletike te femijeve.

Lartesia e lekundeses mund te rregullohet sipas nevojave tuaja.

Karakteristika

  • Konstruksion i qendrueshem
  • Material plastik rezistent
  • Lehte per tu instaluar
  • Permasat: 38 x 175 x 80 x 118 x 150 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Lodra

Main Menu

loder lekundese per femije ne dyqan taxi

Loder lekundese dhe rreshqitese per femije