Llambe ne forme hene | Moon Lamp

1,800 L

Ka stok

KODI: i2010002-moon-lamp Kategori: ,

LLAMBE NE FORME HENE 

Llambe ne forme hene është bërë manualisht me mjeshtëri precize. Stili evropian dhe modeli retro i këtij produkti portretizon pasionin evropian dhe jetën reale.Llambe ne formen e henes me një model unik i cili mund të vendoset në dollap në raft librash në dhomën e fëmijëve, dhomën e gjumit, etj.

SPECIFIKAT:llampe moon lamp bli online dyqan taxi
  • Materiali: plastik cilesore.
  • Permasat:21.5×11.8×2 9cm / 8.5×4.6×11.4 “
  • Dizajn modern dhe inovativ.
  • Ideale per dhomen e femijeve tuaj.
  • Perfekte per dhurate.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampa

Be the first to review “Llambe ne forme hene | Moon Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llambe ne forme hene blerje online dyqan taxi

Llambe ne forme hene | Moon Lamp