Llambe LED tavoline me xham zmadhues 5X

2,490 L

Ka stok

Llambe tavoline fleksibel me 40 drita LED me ndricim te larte dhe dy lloje lentesh me zmadhime te ndryshme per lexim, studim, gdhendje dhe perdorime te ndryshme.

KODI: H-987697 Kategori: ,

LLAMBE LED ME XHAM ZMADHUES 5X

Llambe led tavoline e pajisur me xham zmadhues 5x.

Llamba siguron drite te mjaftueshme gjate nates per ju pa ndezur dritat e tavanit. Me tre modalitete ngjyrash per te zgjedhur drite e ngrohte, drite natyrale, drite e bardhe.

Xhami zmadhues 5X mund te perdoret ne zyra, shkolla, laboratore, tavoline, dhome gjumi etj. Fale zmadhimit te dyfishte te tij 5x dhe 10x eshte perfekt per tu perdorur ne studime dhe pune.

I pajisur me dizajn te ruajtjes se veglave ne bazen e llambes dhe dizajn fleksibel te trupit te tij.

Specifika:

  • Numri i dritave LED: 40
  • Zmadhimi: 5x dhe 10x
  • Tensioni: AC110V
  • Ngjyra: e zeze
  • Materiali: plastike
  • Madhësia: rreth 18 x 12 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Llampa

Ngjyra

Be the first to review “Llambe LED tavoline me xham zmadhues 5X”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llambe tavoline fleksibel shitje online ne dyqan taxi

Llambe LED tavoline me xham zmadhues 5X