Leve wireless per lojera | Game controller Kieslect

3,900 L

Ka stok

KODI: G-543222 Kategori: , ,

LEVE WIRELESS PER LOJERA | GAME CONTROLLER

Leve Wireless kontrolli e dizenjuar per PS4, PS3, PC dhe Android TV.

Punon me bateri litium-jon te integruar me kapacitet baterie prej 1000 mAh dhe fuqi hyrese prej 5V.

Me cipin inteligjent ARM cortex A53 me efikasitet te larte, fillon te punoje menjehere me lidhje pa fisha  2.4 GHZ,  pa ngecje, pa vonesa.

E pajisur me motorre te dyfishte te reagimit te dridhjeve ,shijoni nje pervoje lojrash realiste.

Specifika

  • Madhësia-162*52*98MM
  • Fuqia Hyrëse-DC5V, 800mAh
  • Suporton OS-PS4/PS3/PC
  • Mënyra e lidhjes-pa/me fisha
  • Pesha -225Gram
  • Kapaciteti i baterisë-1000mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Leve kontrolli

Ngjyra

Be the first to review “Leve wireless per lojera | Game controller Kieslect”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve per lojera blerje online ne dyqan taxi

Leve wireless per lojera | Game controller Kieslect