Leve per lojera me Bluetooth V13 Gamepad

1,690 L

Ka stok

  • Distanca me vale: 2-10 metra.
  • E pajtueshme me sistemin IOS/Android (Smartphone, TV Box, Smart TV, Tablet) dhe PC
  • Bateria: Li-Bateri 500mAh
  • Gama e gjeresise se kllapes 5 – 8,5 cm
KODI: i232331 Kategori: , ,

LEVE PER LOJERA V13 GAMEPAD

Leve per lojera V13 Gamepad e perputhshme me te gjithe telefonat inteligjente Android, TV Box, PC, etj.

Transmetimi me vale Bluetooth mund te perdoret brenda 10 metrave. Punon me aplikacionin Octupus Game (per Android).

Prekje e rehatshme gjate perdorimit, leve e dyfishte analoge së bashku me 14 butona veprimi.

Me kllapa mbajtese per telefonin me gjeresi te rregullueshme 5-8,5cm.

Specifika:

  • Distanca me vale: 2-10 metra.
  • E pajtueshme me sistemin Android (Smartphone, TV Box, Smart TV, Tablet) dhe PC
  • Bateria: Li-Bateri 500mAh
  • Gama e gjeresise se kllapes 5 – 8,5 cm
  • E pajtueshme me sistemin IOS.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Leve kontrolli

Main Menu

leve lojerash v13 ne dyqan taxi

Leve per lojera me Bluetooth V13 Gamepad