Lekundese e palosshme per femije

3,490 L

Ka stok

KODI: n23567891 KATEGORIA:

LEKUNDESE E PALOSSHME

Lekundese e palosshme per femije te vegjel e cila vjen me lodra argetuese ne pjesen e perparme. Nje aksesor i pershtatshem per femije nga 0 – 3 vjec. Ka nje forme unike ergonomike qe ofron mbeshtetje optimale te shpines.

Nuk ka nevoje per bateri mjafton ta tundni femijen duke e shtyre butesisht kolltukun me dore.

Relaksues dhe argetues per te vegjlit te cilin mund ta perdorni per ti qetesuar apo si mbeshtetese gjate ushqyerjes se tyre.

Ideale per te vendosur femijen tuaj ne gjume. E bere nga material rezistent poliester, e cila eshte lehtesisht e heqshme dhe e pastrueshme.

Lekundesja mund te paloset  pas perdorimi dhe nuk ze hapesire.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Lekundese

Main Menu

lekundese per femije ne dyqan taxi

Lekundese e palosshme per femije