Kuti plastike ushqimi Panda Bear Lunch Box

890 L

Ka stok

  • Lunch box
  • Materiali: PP
  • Permasat: 15.5×8.5cm
  • Ngjyrat: gri, kafe
KODI: i23702183 Kategori: ,

KUTI PLASTIKE USHQIMI

Kuti plastike ushqimi me forme argetuese Panda dhe arushe, me doreze.

Cilesi e larte: Kjo kuti dreke eshte bere nga materiali PP i kategorise ushqimore, i cili eshte i sigurt dhe i shendetshem dhe mban ne menyre te sigurt ushqimin brenda tij.

Material rezistent ndaj temperaturave, e pershtatshme per tu perdorur edhe ne mikrovale.

Specifika:

  • Materiali: PP
  • Permasat: 15.5×8.5cm
  • Ngjyrat: gri, kafe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kuti

Main Menu

kuti ushqimi plastike online ne dyqan taxi

Kuti plastike ushqimi Panda Bear Lunch Box