Kuti paketimi dhuratash per bizhuteri

290 L

Ka stok

  • Kuti paketimi
  • E pershtatshme per bizhuteri
  • Ngjyra: Roze, bojeqielli, e kuqe, lejla dhe e verdhe
KODI: i2371414 KATEGORIA:

KUTI PAKETIMI PER BYZYLYK

Kuti paketimi per byzylyk dhe bizhuteri te tjera. Siperfaqja e kutise se bizhuterive eshte prej pelhure oxford te cilesise se larte, e cila nuk thyhet lehte dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Kjo kuti bizhuterish eshte nje dhurate e perkryer per nenen, te dashuren, gruan, vajzen ose miqte tuaj.

Ngjyra: Roze, bojeqielli, e kuqe, lejla dhe e verdhe


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Dhurata

Main Menu

kuti dhuratash per byzylyk ne dyqan taxi

Kuti paketimi dhuratash per bizhuteri